Zprávy z badmintonu

3.11.2018  byl náš oddíl pověřen uspořádáním oblastního přeboru  a zároveň  postupového  turnaje kategorie U13 na  MČR v  Českém  Krumlově.  Na  tomto  turnaji  nás  reprezentovali  Viktorie Jánská a  Ondřej  Kaplan.  Oba podali  velmi dobré  výkony, ale lépe se dařilo Ondrovi,který po velmi napínavém  utkání  o postup do finále,podlehl ve třech setech zkušenějšímu hráči  Sokola  Polabiny. Nakonec  Ondra  obsadil konečné čtvrté místo ve dvouhře. Co se nepovedlo ve  dvouhře , to se povedlo ve čtyřhře.  Se  svým  spoluhráče  Filipem  Jurčou čtyřhru chlapců vyhráli a tím si zajistili postup na MČR. Ondra zasluhuje pochvalu za reprezentaci BK DDM Holice a města Holic.

 V sobotu  10.11.  zajížděla  početná skupina našich hráčů a hráček na turnaj do Nového Města nad Metují. Turnaje se zúčastnilo 75 badmintonistů . I zde jsme byli úspěšný a přivezli medaile. Mezi nejmladšími děvčaty zvítězila Míša Hloušková a na třetím místě stejné kategorie chlapců byl Míra Teplý . V kategorii  U13 děvčata obsadila druhé místo Viki Jánská a na třetím skončila Dominika Budišová. I v kategorii U15 jsme měli svého zástupce a tím byl Ondra Kaplan,který obsadil mezi staršími hráči třetí místo.

Všem hráčům gratulujeme !!!

 

V  sobotu  19. 1. 2019,pořádá náš oddíl druhý badmintonový ples, který se koná v ZUŠ Karla Malicha od dvaceti hodin. Zveme všechny příznivce badmintonu a dobré zábavy.                                                                                               

                                                                                                 Za BK DDM Holice    Miroslav  Pacovský