ZPRÁVY Z BADMINTONU

18.11.2018 proběhlo v Českém Krumlově  Mistrovství  České republiky v kategorii  U13. Tohoto turnaje se zúčastnil i hráč našeho oddílu  Ondra Kaplan. Ani zde ,mezi nejlepšími hráči této kategorie, se Ondra neztratil. Se svým  spoluhráčem Filipem Jurčou  podali výborný výkon a obsadili výborné páté místo ,když boj o medaile jim unikl jen o kousek. I tak konečné páté místo je obrovským úspěchem Ondry a našeho oddílu BK DDM.  Ondra  zasluhuje  velkou  pochvalu za reprezentaci oddílu  a  města Holic.  

24.11.2018  se Ondra  zúčastnil  turnaje GPC  U 15 v Šumperku. Zde  nastoupil  ve čtyřhře chlapců opět  s  Filipem  Jurčou.  Podali opět  výborný  výkon  a  porazili  druhý  pár  mistrovství  české republiky  v kategorii  U13. V boji o medaile nestačili na starší  a  zkušenější  protihráče a  po  velkém boji jim podlehli a obsadili  opět  páté místo.  

1.12.2018  Ondra Kaplan  a Viki Jánská  nastoupili  ve finálové kole Talent ligy kategorie U13  a doplnili  hráče TJ Lanškroun. Po střídavých výkonech si se svými spoluhráči  odnesli konečné  čtvrté  místo , kde jim od medaile chyběl jeden vyhraný set .

Hned druhý den a to 2.12.2018  zajížděl  Ondra opět s Filipem na turnaj  do Prahy na GPC U15. Zde opět skončili na pátém místě.

8.12.2018  proběhl tradiční vánoční turnaj v Hradci Králové. Náš oddíl zde reprezentovali Adriana a Míša  Hlouškovi  a  Ondra Kaplan. Mezi nejmladšími obsadila Míša Hloušková krásné třetí  místo .           V kategorii U13 chlapci našel Ondra přemožitele až ve finálovém utkání a obsadil konečné druhé místo.  Všichni hráči zasluhují pochvalu.

V sobotu 19 . ledna, pořádá  náš oddíl druhý badmintonový ples,který se koná ZUŠ Karla  Malicha od dvaceti hodin.Zveme všechny   příznivce badmintonu a dobré zábavy.                                                                                                                                                                                               

 

                                                                                                               Za BK DDM Holice   Miroslav  Pacovský