Badmintonové zprávy

Nový rok začali naši hráči turnajem GPC  U13 v Osiku. Zde se představila Viki  Jánská a vedlo se ji velmi dobře. Ve smíšené čtyřhře obsadila výborné druhé místo se spoluhráčem Kryštofem Ježkem  ze Sokola Polabiny Pardubice a ve čtyřhře dívek skončila třetí. Bohužel na tomto turnaji nemohl startovat Ondra Kaplan pro postavení v republikovém žebříčku.

26.1.-27.1. 2019  se Ondra Kaplan zúčastnil  turnaje GPA U13 v Aši. Ani zde se neztratil  a  se svým spoluhráčem  Jakubem  Bouberlem z Vodňan  obsadili krásné páté místo , když ve třetím setu měli dva mečboly na postup mezi čtyři nejlepší týmy této věkové kategorie.

Na další turnaj se Ondra vypravil do Mostu . Zde si vedl velmi dobře . Ve  dvouhře chlapců po napínavém  finále  obsadil druhé místo. Co se nepodařilo ve dvouhře , tak se podařilo ve smíšené čtyřhře. Zde s Natálií Vránovou z Arionu Praha nenašli přemožitele a celý turnaj  GPC U13 vyhráli.

9.2.2019 proběhl v naší městské hale dětský turnaj kategorie U9,11,13 a15.  Turnaje s zúčastnilo 25 hráček a hráčů. Celý den bylo k vidění spoustu pěkných zápasů.Mezi nejmladšími děvčaty se na třetím místě umístila Míša Hloušková a mezi chlapci se z vítězství radoval Míra Teplý. V kategorii U13 dívky  naše hráčky skončily pod stupni vítězů. Mezi nestaršími dívkami se na krásném druhém místě umístila Dominika  Budišová  a kategorii chlapců ovládl Ondra Kaplan.

16.2. se konal další z turnajů GPC U13 a to v Ústí nad Labem. Zde opět velmi dobře bojoval Ondra Kaplan. O jeho konečném třetím místu rozhodlo o jeden prohraný set více než vítěz , když všichni tři medailisti měli  stejný počet bodů.

Další turnaje : 23.2.2019 GPC U13  Brno-Slatina

                         2.3. – 3.3. 2019 GPB U13  Praha Hamr  Štěrboholy

 

                                                                                                           Za BK DDM Holice  Mirek Pacovský